Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı

Deneyimli danışmanlarımız, şirketlerin organizasyonel değişimlerinden kaynaklanan İK sorunlarını çözmelerine yardımcı olur.

Kurumsal yeniden yapılanmayı yönetmenin en büyük güçlüğü bu tip işlemlerin beklenen değeri yaratmamasıdır. Birçok şirket için "değişim" kelimesi "kaos" ile yer değiştirir.

Değişim bunaltıcı bir tecrübe olabilir ama her zaman böyle olmak zorunda değil. Aon Hewitt'in yeniden yapılanma, satın alım ve birleşmeler, sermaye aktarımları ve elden çıkarımlar, ortaklıklar ve iflaslar da dahil olmak üzere, organizasyonlarda değişim sürecinin başarısını arttırmak için kanıtlanmış tecrübesi bulunmaktadır.

Aon Hewitt'in kullandığı araçlar ile entegre ve sistematik yaklaşımı yüzlerce organizasyon tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kanıtlanmış Hizmetler ve Araçlar

Hizmetlerimiz ve web tabanlı proje yönetim araçlarımız esnek ve ölçülebilir araçlardır ve herhangi bir değişim girişimi ya da işleyişe uyarlanabilir. Bu araçlar ile kanıtlanmış sonuçlar alınır, çünkü basit bir varsayım üzerine kurulmuştur: " Değişimden en iyi sonucu, değişime ilişkin hedefleri çalışanlara ilişkin stratejiler ile uyumlandırdığınız zaman alabilirsiniz."

Danışmanlarımız büyük ölçekli ve çok uluslu organizasyonlar da dahil olmak üzere yüzlerce organizasyona destek olmuştur. Size de destek olabilir!

Global Yeteneklere Dokunuş

Global kaynakları, organizasyon içinde değer yaratacak lokasyonlarda konumlandırma, işgücü maliyetlerini azaltan, kritik yeteneklere erişimi sağlayan ve verimliliği yükselten bir iş stratejisidir.

Aon Hewitt'in değişim yönetimi danışmanları, organizasyonların iç işleyişlerinde ve yetenek yönetimi uygulamalarında yeniden yapılanma gerektiren, global kaynak kullanımına ilişkin stratejilerinin tasarımında ve uygulamasında destek olur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.